CO O NAS PISZĄ?
19 lutego 2014
Małopolska Szkoła Baristów jest naprawdę wyjątkowa. Dlaczego?
19 lutego 2015

Na dzień dzisiejszy Małopolska Szkoła Baristów współpracuje z około 40 szkołami gastronomicznymi w całej Polsce.

Na dzień dzisiejszy Małopolska Szkoła Baristów współpracuje z około 40 szkołami gastronomicznymi w całej Polsce.

Osoby prowadzące kursy mają już dwudziestoletnie doświadczenie w branży kawowej. Posiadają nie tylko ukończone kursy pedagogiczne ale również międzynarodowe certyfikaty poświadczające ich zasób wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Oprócz prowadzenia szkoleń dla pracowników restauracji, kawiarni i hoteli, oferujemy specjalnie przygotowany, ciekawy program kierowany do uczniów szkoł ponadgimnazjalnych. Praca oparta jest na prezentacji multimedialnej, ćwiczeniach w grupach zintegrowanych oraz pracy przy profesjonalnych ekspresach ciśnieniowych, dwugrupowych. Znajdujemy się w posiadaniu bogatej bazy pomocy dydaktycznych, a czas na szkoleniach umila nam nasze małe muzeum świata kawy. Te ciekawe eksponaty można nie tylko oglądać ale również poznać całą historię ich pochodzenia. Małopolska Szkoła Baristów znajduje się w bardzo dogodnym miejscu dojazdowym, ponadto posiada własny parking.  Szkolenia wykonujemy zarówno w Krakowie, jak i u zamawiającego, zatem jesteśmy też szkołą mobilną.

Prowadzimy szkolenia podstawowe, certyfikowane, oraz szkolenia latte art. Ceny tych kursów są bardzo elastyczne i dopasowane do poszczególnych wymagań. Ustalenia cen każdego z kursów uzgadniane są indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.